E-Fatura ve E-Dönüşüm Destek

e-fatura e-dönüşüm destek

E-Fatura Destek

E-fatura Destek ve E-Dönüşüm Nedir

E-Fatura evrak olan belgenin interaktif ortamda dijital görüntüsüdür. Belgenin düzgün şekilde taraflar arasındaki iletişimlerinin bir bütünüdür.

E-Fatura neden gereklidir?

 1. E fatura mükellef zorunluluk girenler .
 2. E fatura kolaylığı nedeni ile istek ile geçen firmalar.
 3. E fatura belgenin taraflar arası kolayca iletişim kurabilir olması.

E-Fatura Hata Nedenleri Nedir?

 • Belgenin eksik olması
 • Zorunlu durumların doldurulmaması
 • Veri noksanlığı
 • Dış ticaret ya da ticaret türüne uygunsuzluk

E-Fatura Destek ve Hata çözümlemeleri

 • Uygulama içerisinde hatalı kayıt bulunması ve kayıtların düzeltilmesi
 • Stok ve cari kayıtlarının eksik doldurulması.
 • Gereksinim olan yazılımların güncellenmemesi.

Peki nasıl bir yol izlemekte fayda var ?

 • Telefon veya uzak masa yazılımları ile bağlanarak destek alabilirsiniz. Hatalı olduğunuz noktada sizler ile çalışacak iyi ve kurumsal bir partnere ihtiyacınız olacaktır.
 • Uzman bir personel çalıştırmanız durumunda maaş ve size olan personel maliyetleri yıllık çok ciddi bazda ve yıpratıcı duruma gele kobiler özellikle bu yolu tercih etmektedir.
 • Sürekli karşınızda bir muhatap bulmak ve belgeleriniz düzgün şekilde gitmesi için ve ödemelerinizi almanız ve doğru ticaret için uygulama ile ilgili destek talebiniz karşılanmalıdır.
 • Mevzuat takibi yapan bir firma ile çalışırsanız bu sorunu ortadan kaldırırsınız.
 • Şema hatalarının ortadan kalkması için ise güncelleme gereklilik durumunda partner çalıştığınız doğru bilişim firması ile yazılımınız güncel çalışır ve hata almazsınız.
 • İşinizi uzmanına bırakırsanız uygulama konusunu artık düşünmez ve kendi işinizi yapacak zaman kaybı ve para kaybından kurtulursunuz.

E-Fatura Destek ve Sonuç Yazılım neler yapmakta.

Sürekli bir personelimiz firma bünyemizde bulunmaktadır. E-Defter gönderim zamanı 3 personel e çıkartmaktayız. Sürekli destek veren uzmanlarımız ticaretinizin sekteye uğramamasını için sizin personeliniz gibi çalışmaktadır.

Mikro Yazılım, Donanım & Pazarlama Hizmetleri

Mikro Yetkili Satıcısı / İSTANBUL MİKRO BAYİ

Muhasebe Programı Satış ve Eğitim Desteği

Mikro E-fatura, E-Arşiv, E-defter Satış ve Eğitimi

İstanbul Mikro Yazılım Bayi / E-Fatura ve E-Dönüşüm Destek

Yazılım Olarak Hangi Uygulamaları Yaptık?

MİKRO MOBİL: ANDROİD ve İOS cep telefonlarınız la mikro programını cebiniz’de  kullanabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun. Buna ek olarak, programımız internet bağlantısı olmasa bile belgeleri kaydeder ve daha sonra senkronizasyon ile jet Hızı ile internet ortamındaki yazılımımıza aktarır.

Raporlama ve iş zekası: raporlama ve iş zekası, sonuç almak isteyen analitik şirketler için standart raporlamanın yanı sıra butik uygulamalar ve gelişmiş raporlama ile oluşturduğumuz bir uygulamadır. Bir mikro program ile entegre bir bire bir çözümdür ve cebinizde veya patron ekranınızdaki her raporla tek bir ekranda size bir çözüm sunmayı amaçlamaktadır. bir mikro bayi ve lisanslı Eğitim Merkezi olarak, sonuç odaklı personel yetiştiriyoruz.

Mikro entegrasyon: bu, mikro programınızın SAP ve diğer tüm yazılımlarla iletişim kurmasını sağlamak için yaptığımız profesyonel bir uygulamadır. E-ticaret veya özel bir uygulama kullanıyorsanız, kesinlikle bazı bilgiler almalısınız.

Mikro CRM entegrasyonu: CRM, satış öncesi ve sonrası müşterileri takip etmeyi tamamen planlayan bir uygulamadır. Bölümler arası SMS ile gönderme ve müşterilerinize mükemmel bir hizmet sunuyor. Bu uygulama ile müşterileriniz memnun olacak ve bir portal açarsanız, sizi rakiplerinizden bir adım önde tutacaktır.

Yapay zeka mikro uyarı sistemi: planlama bugün çok önemlidir, anlık durumlarınızı planlayabilir ve işinizdeki tüm iyi veya kötü durumları planlayabilirsiniz.  Bir mikro satıcı olarak, yaptığımız uygulama, sevkıyatın yapılmadığı veya yanlış başvurunun yapıldığı durumlarda müdahale etmek isteyen bir iş zekası çözümüdür.

Tags:

Bir cevap yazın